У СумДПУ імені А.С. Макаренко підписано договір про професійну співпрацю

4 жовтня 2023 року за ініціативи кафедри іноземних мов СумДПУ імені А. С. Макаренка було підписано договір про співпрацю між комунальним закладом Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» та Сумським державним педагогічним університетом імені А. С. Макаренка.

Без перебільшення, це стало визначною подією як у житті факультету іноземних мов, так і нашого університету в цілому.

Наші навчальні заклади мають тривалу та плідну історію тісної співпраці з учнями та викладачами гімназії, проте сьогодні був укладений офіційний договір про співробітництво та партнерство між закладами, про підтримку у сфері професійного зростання педагогічних працівників та розвитку наукового потенціалу.

Зокрема, сторони домовилися про таке:

• проводити спільні інноваційно-освітні проєкти й наукові заходи, що спрямовані на вирішення актуальних освітніх проблем;
  • здійснювати обмін взаємною інформацією про наукову діяльність та результати наукових досліджень, необхідною для якісної організації співпраці;
  • взаємне рецензування науково-дослідницьких робіт, методичних розробок, навчальних посібників, підручників, статей та інших видань;
  • сприяти пошуку талановитої молоді, схильної до педагогічної, творчої, винахідницької діяльності та залучення її до участі у гуртках, секціях, студіях, колективах, наукових лабораторіях на базі провідних кафедр Університету із залученням науковців, викладачів та провідних фахівців Університету та вчителів гімназії;
  • проводити спільні заходи з активним залученням учнівської молоді гімназії: зустрічі, презентації, майстер-класи, консультації, екскурсії тощо.

Висловлюємо упевненість, що це є важливий крок у розвитку, що сприятиме інтеграції академічних можливостей університету та досвіду гімназії, а попереду колективи учнів, студентів та викладачів чекає неймовірна, насичена, цікава, плідна, багаторічна співпраця!