Участь кафедри української мови і літератури у вебінарах міжнародної спеціалізованої виставки

12 листопада 2021 року у межах Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2021» Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України ініціював проведення вебінару  Практична підготовка у закладах фахової передвищої і вищої педагогічної освіти: сучасні виклики».

Серед партнерів заходу - Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка,

Запровадження карантину, пов’язаного із поширенням у світі й в Україні вірусу COVID-19, і перехід закладів освіти на дистанційну форму навчання загострили проблеми проходження студентами педагогічної практики.

Викладачі, керівники практик з різних регіонів України представили досвід практичної підготовки з урахуванням сучасних проблем:

Усі виступи пронизані болем за практику, її сьогодення і гордістю, що маємо і прекрасний досвід. Україна має таланти.

Кафедра української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка представляє свої напрацювання: «Фахова практика майбутніх учителів української мови і літератури в умовах COVID-19».

Присутні були  студенти, магістранти освітньо-професійних програм 014 Середня освіта. Українська мова і література, 035 Філологія. Українська мова і література, викладачі, директори, заступники директорів ЗЗСО.

Модератор вебінару – доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України Вовк Мирослава Петрівна.

Більш детально за покликанням: https://youtu.be/HZzIC0FsUGU