Участь у ІV online-зустрічі Міжнародної лабораторії інклюзивної освіти

24 червня 2021 року члени НД Лабораторії проблем інклюзивної освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка взяли участь у ІV online-зустрічі Міжнародної лабораторії інклюзивної освіти на платформі Modern Education & Research Institute за темою «Інклюзивна освіта в системі прав людини».

Спікером семінару виступив Мохаммед Таруане, Генеральний директор Global Village for International Studies and Strategic Planning, Посол доброї волі ООН з питань миру і розвитку. На зустрічі обговорено: важливі аспекти погляду на інклюзію з точки зору Конвенції про права інвалідів ООН; стереотипи, які заважають побудові справедливого суспільства; імплементацію міжнародного законодавства в національні норми; позитивний досвід і проблеми країн в забезпеченні рівного доступу особам з обмеженими можливостями життєдіяльності.