Участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні «Час жіночого лідерства»

5 березня 2021 року відбувся Всеукраїнський восьмигодинний онлайн-марафон, який мав на меті об’єднати жінок-лідерок і спробувати дати відповіді на питання щодо переваг і необхідності жіночого лідерства під час світової кризи.

До участі у заході була запрошена і керівниця Науково-дослідницького центру гендерної освіти СумДПУ імені А.С.Макаренка, доцент кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ЛУЦЕНКО Олена Анатоліївна.

Зауважимо, що дана зустріч стала найдовшим безперервним онлайн-марафоном з обговорення гендерної політики (занесений до Книги рекордів України), учасниці якого долучилися до дискусії з приводу викликів, що стоять нині перед жінками-лідерками в різних регіонах України, перспектив консолідації зусиль політикинь, громадянського суспільства і влади у боротьбі з гендерною дискримінацією і сексизмом, пошуку необхідних інструментів для захисту і реалізації політичних прав жінок, розвитку і підтримки жіночого лідерського потенціалу тощо.

Онлайн-марафон проводився у співпраці громадської експертної ради при міжфракційному об’єднанні Верховної Ради України «Рівні можливості» з громадськими активістками усіх областей України.