Previous Next

Участь викладачів кафедри СР і МСКД у вебінарі

Викладачі і студенти кафедри СР і МСКД взяли участь у вебінарі, ініційованого Міністерством соціальної політики України.

З 29 квітня 2020 року Міністерство соціальної політики України спільно з Уповноваженим Президента України з прав дитини, Міжнародною благодійною організацією «Партнерство “Кожній дитині”» та Міжнародною громадською організацією «Міжнародний центр розвитку і лідерства» розпочали серію навчальних вебінарів «Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії COVID-19».

У вступному вебінарі на тему «Забезпечення захисту дітей в умовах карантину» взяли участь викладачі та студенти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності.

Захід відбувся за участі Міністра соціальної політики Марини ЛАЗЕБНОЇ та Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи КУЛЕБИ.

Під час вебінарі були розглянуті питання:

  • «Нормативно-правові та організаційні засади забезпечення захисту дітей» (Руслан Колбаса, Генеральний директор Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики)
  • «Алгоритм дій із організації моніторингу стану дітей у сім’ях СЖО та дітей, які повернути із інтернатних закладів» (Зінаїда Кияниця, заступник директора Партнерства «Кожній дитині»)
  • «Візит в сім’ю в умовах карантину: безпека спеціаліста» (Дар’я Палатна, програмний директор Міжнародного центру розвитку і лідерства)

У вебінарі також взяли участь керівники та працівники служб у справах дітей, центрів СССДМ, соціального захисту населення, представники об’єднаних територіальних громад, які працюють у сфері забезпечення прав дитини, представники громадських та благодійних організацій.


Надрукувати   E-mail