Участь викладачів Педагогічного у культурно-мистецькому житті нашого міста

Підтримка нових громадських ініціатив – один із провідних напрямів роботи кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності.

Нещодавно в Сумах шанувальники фотомистецтва з ініціативи С. Гуцана – колекціонера світлин, члена Національної спілки фотомайстрів України – утворили «Фототовариство Дагера». Ім’я видатного французького винахідника, одного з «чарівників мистецтва світла й тіні», об’єднало і вже визнаних професіоналів, і початківців – тих, хто лишень опановує секрети ремесла.

Така суспільно корисна ініціатива містян знайшла свою підтримку в особі В.Ю. Панасюка, доктора мистецтвознавства, доцента кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності. Він зініціював проведення цілого циклу занять, присвячених актуальним науково-теоретичним питанням фотомистецтва.

Перша зустріч відбулася 15 лютого 2012 року. Повідомлення В.Ю. Панасюка, присвячене «науковим грандам» світової  фотографії, викликало непідробну зацікавленість «дагерівців», спровокувало дискусію та корисний для всіх учасників обмін думками.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності з «Фототовариством Дагера», діяльність якого свідчить про активізацію культурно-мистецького життя Сум.