Учні – слухачі Малої Академії Наук – майбутня еліта української нації

19 лютого 2020 року презентували результати виконаних науково-дослідницьких робіт із української літератури.

Голова комісії з перевірки робіт доцент Кириленко Н.І. та член комісії доцент Захарова В.А. відзначили сумлінність, відповідальність майбутніх філологів у підготовці до захисту робіт, презентацій. Учні демонстрували зразки виразного читання поезій, проявили зацікавленість науково-дослідницькими завданнями. Щира подяка вчителям української мови та літератури – Біляснику Михайлу Дмитровичу (Шосткинська гімназія), Лапузіній Оксані Володимирівні (Гружчанський НВК), Мозговій Олені Володимирівні (Дубов'язівський НВК), Валюх Людмилі Миколівні (Лебединська ЗОШ 6), Спиці Тетяні Олексіївні (ЗОШ 15 міста Суми), Корнієнко Оксані Анатоліївні (Краснопільська гімназія), Герасименко Анастасії Валеріївні ( Лебединська ЗОШ 1) – за батьківську підтримку своїх учнів, за наукове керівництво та методичні поради щодо написання науково-дослідницької роботи на конкурс та підготовки презентацій і виступів, у яких старшокласники проявили високий рівень обізнаності, вміння толерантно вести дискусію щодо порушених проблем, навички академічної доброчесності.

Висловлюємо щиру подяку педагогам, керівникам Сумського територіального відділення МАНу за підтримку молодих науковців Сумщини.