Університет долучився до заходів в рамках Всесвітнього дня ментального здоров'я

В межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?", ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, та з нагоди Всесвітнього дня ментального здоров'я в Сумському державному педагогічному університет імені А.С. Макаренка 10 жовтня відбувся природничо-психологічний квест "Життя прекрасне!".

До участі в квесті долучилися учні шкіл Сумської громади, студенти коледжів та закладів вищої освіти, зацікавлені містяни.

На учасників чекали сім станцій, кожна з яких була присвячена певному виду чи методиці поліпшення ментального здоров'я. Зокрема, це зони арттерапії, пісочної терапії, арт-флори, формування навичок психологічної самодопомоги. Окрім цього, відвідувачі могли пройти експрес-оцінку стану організму, відвідати руханку для психофізичного розвантаження, навчитися основам домедичної допомоги, в тому числі серцево-легеневої реанімації.

Особлива увага приділялася підвищенню рівня обізнаності гостей про питання ментального здоров'я, оскільки в умовах війни, за даними дослідників, майже 90% населення України потребує психологічної підтримки.

Основна категорія населення, яка найбільше потерпає від надмірного стресового навантаження - діти. Тому СумДПУ значну увагу приділяє роботі з психологічної підтримки саме дітей та студентської молоді.