Університет - школа: комунікативна взаємодія

23 січня 2021 року відбулася насичена та продуктивна онлайн-зустріч "Stud_stream", ініціатори якої - магістранти, студенти-бакалаври, кафедра української мови та літератури СумДПУ ім. А. С. Макаренка та Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Глухівської міської ради Сумської області(директор - Давиденко Наталія Олександрівна) 42 учасники.

Тема: "Маленькі/ВЕЛИКІ історії студентського життя".

Модератор зустрічі — Семеног О. М., професор, завідувач кафедри.

Спікери:

-Ірина Горбатенко "Освітній процес: від першої сесії до диплома".

-Вероніка Замошнікова та Анастасія Воронова "Студентське самоврядування: від А до Я".

-Aльона Закоморна "Філолог — обличчя країни".

-Дар'я Скопич "Соціальна мережа "Instagram" як літературний простір для студента-філолога".

-Надутенко Маргарита Володимирівна, кандадат філологічних наук, науковий співробітник відділу лінгвістики Українського мовно-інформаційного фонду Національної академії наук України, керівник Загальноукраїнського центру словникарства.

-Леоненко Яна Вікторівна, начальник Центру професійно-кар'єрної орієнтації та вступу на навчання, "Вступ 2021: актуальні питання".

Горбатенко І., Замошнікова В., Закоморна А. та Скопич Д. розповіли майбутнім абітурієнтам про особливості навчального процесу, життя студентського самоврядування, перспективи професії випускника з філологічною освітою та використання соціальних мереж для діяльності учителів-словесників.

Надутенко М. В. розповіла про наукові здобутки у сфері лексикографії і продемонструвала вправи, які можна застосовувати на уроках української мови та літератури.

Леоненко Я. В., начальник Центру професійно-кар'єрної орієнтації та вступу на навчання, ознайомила із особливостями вступу 2021.

Рябуха А. П., керіник Управління Державної служби якості освіти в Україні в Сумській області, акцентувала на важливості читання школярів програмової та додаткової літератури.

Готуємось до конкурсу «Якість освіти очима учня»

Студенти потрібні університету, адже як зауважує відомий український педагог Захаренко О. А.: "Діти..., я без вас — як човник без вітрил"

До нових зустрічей!

Замітку підготували І.Горбатенко, магістрантка; А.Сьоміна, аспірантка.