Урочисте нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2023-2024 н.р.

10 травня 2024 року на засіданні директорату ННІПП відбулось урочисте нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2023-2024 н.р.:

Бечишина Тетяна. Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта».

Конкурс проходив на базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка (04 квітня 2024 року, м. Кропивницький). Науковий керівник: Васько Ольга Олександрівна, кандидатка педагогічних наук, доцент, доцентка кафедри дошкільної і початкової освіти.

Рябоконь Юлія. Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта».

Конкурс проходив на базі Української інженерно-педагогічної академії (17 квітня 2024 року, м. Харків). Науковий керівник: Бойченко Марина Анатоліївна, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри педагогіки.

Тірон Валентина. Диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнського студентському професійному творчому конкурсі наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження». Конкурс проходив на базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка (11-12 квітня 2024 року, м. Кропивницький). Науковий керівник: Гончаренко Олена Володимирівна, кандидатка педагогічних наук, доцент, доцентка кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності.

Івашина Олексій. Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану». Секція «Екстремальна та кризова психологія». Конкурс проходив на базі Національного університету цивільного захисту України (26 квітня 2024 року, м. Харків). Науковий керівник: Кузікова Світлана Борисівна, докторка психологічних наук, професорка, завідувачка кафедри психології.

Гиленко Юлія. Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії. Конкурс проходив на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (24 квітня 2024 року, м. Умань). Науковий керівник: Боряк Оксана Володимирівна, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри спеціальної та і інклюзивної освіти.

Переможці конкурсів студентських наукових робіт і їх наукові керівники були нагороджені грамотами директора Навчально-наукового інституту педагогіки і психології за високі наукові досягнення та з нагоди Дня науки України.

Пишаємось Вами та бажаємо нових наукових звершень!

Аспірантура та докторантура

E-Mail: aspirantura@sspu.sumy.ua