Урочисте свято вручення дипломів магістрів ФІСФ

25 січня 2022 року відбулося урочисте вручення дипломів магістрів факультету іноземної та слов´янської філології.

Вручення дипломів – це завжди визначна подія, адже випускний – це підведення підсумків роботи викладачів та студентів, визнання результатів їхньої спільної плідної праці.

Церемонію вручення відкрила перший проректор Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Пшенична Л.В., яка зазначила, що університет пишається своїми студентами, їхніми здобутками, досягненнями, завжди пам’ятає своїх випускників і підтримує їх на професійному рівні.

Із привітаннями до студентів – випускників звернувся декан факультету іноземної та слов´янської філології Коваленка А.М., який побажав випускникам успіху та щастя у світі обраної професії, здійснення мрій та життєвих планів.

Напутні та щирі слова вітання випускникам подарувала заступник декана факультету іноземної та слов´янської філології Кириленко Н.І.: «Зам’ятайте свій рідний факультет, у стінах якого ви провели кращі роки студентського життя! Не зупиняйтеся на досягнутому! І все у Вас буде ГЕНІАЛЬНО!».

Випускники, у свою чергу, не шкодували добрих слів, дякували викладачам за знання, досвід і турботу, якою вони були оточені упродовж років навчання.

Радість свята із випускниками розділили їхні батьки, рідні, друзі та викладачі.

Бажаємо, щоб отриманий диплом магістра став не просто документом про вищу освіту, а ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до вашої професійної мети!