Урочисте відкриття меморіальної дошки та залу засідань імені Бориса Леонідовича Корогода

16 червня 2021 року відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки та залу засідань імені Бориса Леонідовича Корогода, першого декана відновленого в 1981 р. історичного факультету при Сумському педінституті імені А.С. Макаренка.

Зал засідань було зроблено за фінансування благодійного фонду «Технологія» та за підтримки випускників історичного факультету, які пам’ятають свою альма-матер.

У церемонії взяли участь ректор Університету Ю.О. Лянной, директор Інституту Ю.В. Подрєз, керівник благодійного фонду «Технологія» Г.М. Петренко, дружина Бориса Івановича Г. І. Корогод разом із донькою та зятем, випускник історичного факультету Плешивий М.Г., викладачі Інституту.

Після урочистого відкриття меморіальної дошки та покладання квітів до пам’ятного знаку Борису Леонідовичу його згадували як видатного вченого, досвідченого декана, турботливого чоловіка та люблячого батька.

Керівництво Інституту історії, права та міжнародних відносин висловлює щиру вдячність усім, хто підтримав та допоміг у процесі встановлення меморіальної дошки та відкриття залу засідань, та окрему подяку Зайцю Володимиру Володимировичу, який систематично надає допомогу у розвитку Інституту.

Борис Леонідович Корогод залишив по собі добру пам'ять і надію на світле майбутнє, завдяки його діяльності наш Інститут і сьогодні успішно функціонує і розвивається!