Новини

Урочисте вручення дипломів випускникам Навчально-наукового інституту педагогіки і психології СумДПУ

6 липня 2024 року в стінах актової зали Сумського педагогічного університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Навчально-наукового інституту педагогіки і психології першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Свято відбулося в урочистій атмосфері з музичним супроводом та щирими вітаннями почесних гостей, серед яких – перший проректор нашого Університету Любов ПШЕНИЧНА, директор Сумської філії Сумського обласного центру зайнятості Віталій САХНЮК, а також директор ННІПП Світлана КОНДРАТЮК.

Радісні, усміхнені та сповнені натхнення випускники впевнено виходили на сцену, щоб отримати свої дипломи. Ці документи підтверджують їхні знання, наполегливу працю та бажання бути кращими. Церемонія вручення символізувала їхні мрії, амбіції та готовність досягати нових життєвих вершин.

Приємними творчими дарунками для гостей урочистостей стали пісенні номери від наших випускниць Єлизавети Кульченко та Юлії Вертій, а також хореографічна постановка від танцювального колективу під керівництвом Каріни Страшенко. Творчість випускниць Інституту додала позитивного настрою особливий шарм і залишила глибоке враження у всіх присутніх.

У цей урочистий день підтримати і привітати новоспечених бакалаврів прийшли викладачі та співробітники ННІПП, близькі й друзі, адже отримання бакалаврського диплому – це щаслива і довгоочікувана мить для всіх учасників навчального процесу. Дружній колектив нашого Інституту та рідні люди радо розділили урочистості з нагоди отримання документів про освіту з нашими бакалаврами!

Сердечно вітаємо наших випускників і щиро віримо, що завершення навчання й отримання дипломів стане для них новим етапом у професійному житті, успішним продовженням кар’єрного зростання, творчої і фахової самореалізації тощо.

Дорогі випускники, несіть з гордістю звання бакалаврів Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського педагогічного університету!

Вперед до перемоги!

Адреса

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Адреса: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська 87
Телефони: (0542) 68-59-02
Web-сайт: www.sspu.edu.ua
E-mail: rector@sspu.edu.ua

Приймальна комісія

Адреса: 40002, м. Суми, вул. Роменська, 87
E-Mail: prcom@sspu.edu.ua
Тел.: +38 (0542) 22-12-44
        +38 (0542) 68-59-15

Моб.: +38 (093) 256-67-28,
          +38 (099) 601-07-23
viber b306d telegram 357e7
feysbuk pk c9b38   instagram pk e72ca   tik tok pk 9443a

 

Аспірантура та докторантура

E-Mail: aspirantura@sspu.sumy.ua
Тел.: +38 (0542) 68-59-39

Електронний розклад

Електронний розклад СумДПУ Android додаток

Електронний розклад СумДПУ iOS додаток

Меню

Мій розклад