Previous Next

Урочистості для випускників-магістрів НН ІПП

11 січня 2020 року у приміщенні Сумської обласної філармонії відбулося урочисте вручення дипломів ОР Магістр випускникам Навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

У цьому році відповідні документи про освіту отримали 207 випускників-магістрів денної (89 студентів) і заочної форм навчання (118 студентів) восьми спеціальностей (011 «Освітні, педагогічні науки», 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта», 016 «Спеціальна освіта», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 053 «Психологія», 073 «Менеджмент» та 231 «Соціальна робота»), з-поміж яких – 53 дипломи з відзнакою.

Урочисту частину свята склали: привітання від ректорату СумДПУ імені А.С. Макаренка і директорату НН ІПП, вручення завідувачами і викладачами кафедр дипломів випускникам-магістрам, нагородження подяками батьків найкращих студентів, святковий концерт тощо. Цей день запам’ятався всім присутнім великою кількістю щасливих, усміхнених і сповнених надії людей, котрі без упину фотографувались і вітали один одного у коридорах філармонії. Для випускників – це поріг професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх студентів і надія на те, що все в них буде чудово.

Свято видалося напрочуд душевним і теплим. Адже веселі моменти студентського життя не забудуться ніколи!

ДОРОГІ НАШІ ВИПУСКНИКИ!

Вітаємо вас із закінченням навчання в університеті та отриманням ступеню магістра!
Бажаємо всім рівних доріг і попутного вітру!
Нехай у вашому житті буде багато добра, нехай завжди буде в серці любов, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть!
Нехай усі ваші заповітні мрії збудуться найкращим чином, і ви зі стійкістю, мужністю і терпінням переможете всі неприємності і подолаєте всі перепони!

 


Надрукувати   E-mail