Урочистості з нагоди 45 річчя сумського хокею на траві

7 жовтня 2023 року відбулися урочистості з нагоди 45 річчя сумського хокея на траві.

На заході було відзначено грамотою голови Сумської обласної військової адміністрації основоположника розвитку хокею на теренах Сумщини, ЗТУ, тренера команди «Буревісник», багаторічного завідувача кафедри теорії та методики спорту, професора, Володимира ГОНЧАРЕНКА; грамотою міського голови доцента кафедри ТМС, ЗТУ, тренера команд «Динамо», «Демпург», та СДЮШОР «Динамо» Віталія ЛАПИЦЬКОГО.

В ході урочистостей, керівництвом міста та області у сфері фізичної культури і спорту постійно зазначалася особлива роль Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка у становленні та розвитку хокею на траві. Понад 30 років навчально-тренувальна база інституту фізичної культури була основною спортивно структурою підготовки спортсменів. Випускники різних поколінь є тренерами, діючими гравцями, спортивними функціонерами, ветеранами спорту, які прославляють Сумщину, як на Всеукраїнському, так і на міжнародному рівнях.

Адміністрація університету постійно підтримує розвиток хокею на траві, створює необхідні умови участі команди ІФК СумДПУ в чемпіонатах та кубках України. На урочистому заході ректор університету Юрій ЛЯННОЙ вручив особливий подарунок капітану команди Навчально-наукового інституту фізичної культури Софії Калиниченко.

Колектив кафедри теорії та методики спорту щиро вітає з ювілеєм представників хокейної спільноти Сумщини, бажаємо нових яскравих перемог. Ми з гордістю радіємо Вашим успіхам.