Успішно завершилася підсумкова атестація спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія. Спеціальна психологія)

17 червня 2021 року завершилася підсумкова атестація студентів 4-го курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія. Спеціальна психологія).

Майбутні фахівці – випускники кафедри логопедії Навчально-наукового інституту фізичної культури засвідчили високий рівень теоретичної та практичної підготовки з медико-біологічних основ логопедії й теорій та спецметодик виховання дітей із вадами мовлення, вміння аналізувати матеріал і робити обґрунтовані висновки.

Загальну увагу привернув захист кваліфікаційних робіт Анни Адамової (тема: «Сюжетно-рольова гра як засіб розвитку мовлення у дітей дошкільного віку із загальним недорозвиненням мовлення ІІІ рівня», науковий керівник: старший викладач Ірина Вікторівна Кравченко)
і Катерини Полуюфти (тема: «Розвиток дрібної моторики у дітей дошкільного віку із загальним недорозвиненням мовлення в корекційно-логопедичному процесі», науковий керівник: старший викладач Ірина Вікторівна Кравченко). До речі, Катерина Олександрівна нещодавно святкувала перемогу в ІІ турі конкурсу студентських наукових робіт, що відбувся у рамках V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційні підходи в освіті та реабілітації дітей із особливими освітніми потребами» (18 травня 2021 року, м. Київ).

Колектив випускової кафедри логопедії щиро бажає своїм випускникам гідно й натхненно долучитися до благородної справи навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами, втілюючи набуті теоретичні знання та практичні вміння й навички у професійному житті.

Сердечно вітаємо здобувачів освітнього рівня бакалавра спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія) з успішним складанням кваліфікаційних іспитів і запрошуємо продовжити навчання у магістратурі СумДПУ імені А. С. Макаренка!