В СумДПУ успішно провели мистецьку акцію "Бузковий блюз"

25 травня у Ботанічному саду СумДПУ імені А.С. Макаренка вдев'яте відбулася мистецька благодійна акція "Бузковий блюз", які зібрала поціновувачів мистецтва з усього міста. Цьогоріч для відвідувачів працювали декілька локацій, серед яких різноманітні майстер-класи, виставка живопису та дизайн-проєктів студентів ННІ культури і мистецтв «Студентська палітра», поетичний пленер «Є вірші – квіти…», фотозони та оглядові майданчики.

Для бажаючих, фахівці Ботанічного саду та Природничо-географічного факультету проводили екскурсії, в ході яких ознайомлювали відвідувачів з багатющими колекціями різноманітних рослин, багато з яких не можна зустріти більше ніде в області. Приємно вразила велика кількість дітей та підлітків, для яких на території саду працював консультаційний профорієнтаційний пункт. Свої дизайнерські проєкти презентували учні Сумського центру професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг та вихованці обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Головною подією заходу став концерт класичної музики у виконанні студентів та викладачів Навчально-наукового інституту культури і мистецтв. Для слухачів лунали інструментальні та вокальні композиції, які наповнювали атмосферу Ботанічного саду неперевершеними емоціями.

СумДПУ радо запрошує всіх бажаючих відвідати Ботанічний сад, який знаходиться за адресою м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 23.