Previous Next

Вітання з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження»

23 квітня 2020 року було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження», ІІ тур якого проходив у Херсонському національному університеті. Цього року галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 64 студентських наукових робіт, що надійшли з різних закладів вищої освіти України.

Честь СумДПУ імені А.С. Макаренка захищала студентка Навчально-наукового інституту педагогіки і психології ДЕМЕНШИКОВА Наталія (0025-стн група) із науковою роботою на тему: «Особливості гендерної соціалізації хлопців підліткового віку» (наукова керівниця – кандидатка педагогічних наук, старша викладачка кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Гончаренко О.В.).  За результатами конкурсу Наталія увійшла до числа переможців та нагороджена дипломом ІІІ ступеня. 

Професорсько-викладацький склад ННІПП і кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності вітає Наталію Деменшикову та її наукову керівницю з перемогою і бажає їм подальших наукових звершень та перемог!

 

 


Надрукувати   E-mail