ВД «Гельветика» вітає СумДПУ з включенням до видання «Inclusion and Diversity»

Щиро вітаємо Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка – надійного партнера Видавничого дому «Гельветика» – з включенням до Переліку наукових фахових видань України в категорії «Б» видання «Inclusion and Diversity» зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта».

Відповідний наказ оприлюднено на сайті Міністерства освіти і науки України (Наказ МОН України від 27.04.2023 № 491 (додаток 3)).

Історія Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка бере свій початок зі створення Сумських вищих курсів, які було відкрито у 1924 році. На сьогодні Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка – провідний сучасний навчально-науковий заклад вищої освіти з підготовки педагогічних, науково-педагогічних та наукових кадрів усіх рівнів. Університет є визнаним в Україні центром педагогічної освіти, одним із найбільших науково-методичних і культурних центрів Сумщини та Слобожанщини.

У 2023 році Сумським державним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка засновано журнал «Inclusion and Diversity» з метою розвитку вітчизняного наукового потенціалу в галузі інклюзивної педагогіки та інтеграції його у світовий науковий простір шляхом оприлюднення результатів досліджень.

До складу редколегії журналу «Inclusion and Diversity» входять провідні українські та іноземні фахівці. Головним редактором журналу є Оксана Володимирівна Боряк – доктор педагогічних наук, професор, завідувач-професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Дякуємо за плідну співпрацю Сумському державному педагогічному університету імені А.С. Макаренка та бажаємо науковим виданням університету подальшого розвитку!