Вебінар з авторкою модельних програм та підручників для природничої освітньої галузі

17 березня 2023 року серію вебінарів із авторами модельних програм та підручників для НУШ природничої освітньої галузі продовжила зустріч із Тетяною Миколаївною Засєкіною, заступником директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогіки НАПН України, головним науковим співробітником відділу STEM-освіти, д.п.н., старшим науковим співробітником.

Вебінар організований та проведений у рамках роботи Відкритого міжуніверситетського лекторію «Професійно-методична підготовка педагога з проблем природничої освіти» - https://pgf.sspu.edu.ua та Ресурсного центру розвитку природничої освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка, що функціонує на природничо-географічному факультеті СумДПУ імені А.С. Макаренка - https://pgf.sspu.edu.ua

Спікерка познайомила учасників вебінару із структурою та змістом підручника «Природничі науки» для  6 класу НУШ, за яким уперше в Україні буде реалізовуватися цілісна неперервна природнича освіта. Тетяна Миколаївна схарактеризувала основні методичні підходи, які закладені у цьому підручнику, обов’язкові результати навчання та перспективи формування змісту програми «Природничі науки» для 7-9 класів. Останнє питання викликало жваве обговорення серед присутніх та необхідність організації круглого столу по обговоренню змісту програми для 7-9 класів.

До зустрічі долучилися вчителі м. Суми, а також – Сумської, Дніпропетровської та Житомирської областей. На вебінарі були присутні здобувачі освіти освітніх рівнів бакалавр та магістр спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014 Середня освіта (Географія), 014 Середня освіта (Хімія) природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка,  Запорізького національного університету, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка,  Херсонського державного університету, Волинського національного університету імені Лесі Українки,  Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Бердянського державного педагогічного університету, Університету Г. Сковороди у Переяславі, Київського національного університету імені Т. Шевченка та Рівненського державного гуманітарного університету.

Запис вебінару можна переглянути за посиланням - https://drive.google.com

Щиро дякуємо вельмишановній Тетяні Миколаївні за співпрацю, обговорення та обмін досвідом.

Працюємо на освітньому фронті!