Відбулося знайомство з 1 курсом ФІСФ та ННІПМВ

Спеціалісти Психологічної служби проводили заходи на ФІСФ та ННІПМВ, де знайомились зі студентами, старостами та кураторами академічних груп.

Розповідали про основні напрямки діяльності Психологічної служби:

• тренінгові діяльність,
  • просвітницька діяльність,
  • консультативна діяльність,
  • діагностична діяльність.

Та акцентували увагу студентів на консультативній діяльності, яка є дужа важливою. Вона передусім спрямована на надання допомоги людині, що переживає складні життєві ситуації або утруднення в спілкуванні чи співпраці з оточуючими. Ця діяльність повністю анонімна та конфіденційна.

Чим ми можемо вам допомогти на консультації:

• ми вислухаємо вас і зрозуміємо, допоможемо подивитьсь на вашу проблему ширше і побачити її зовсім по-іншому,
  • ми допоможемо вам побачити власну унікальність та розкриємо вашу здатність робити усвідомлений вибір,
  • ми допоможемо вам відпрацювати або вибрати нові види поведінки і мислення, відповідно до життєвих обставин,
  • ми зрозуміємо вас і ваші вчинки, навіть якщо ви самі себе не розумієте, допоможемо вам виявити у собі приховані ресурси.

Двері Психологічної служби завжди відкриті для вас!!!

Нагадуємо, що Психологічна служба розташована в 427 кабінеті на 4 поверсі корпусу, де знаходиться факультет ФІСВ.

Надрукувати   E-mail