Відбулося знайомство з 1 курсом ННІФК

Спеціалісти Психологічної служби проводили заходи на ННІФК, де знайомились зі студентами, старостами та кураторами академічних груп.

Розповідали про основні напрямки діяльності Психологічної служби:

• тренінгові діяльність,
  • просвітницька діяльність,
  • консультативна діяльність,
  • діагностична діяльність.

Знайомили студентів з загальною метою – сприяння особистісному зростанню та професійному становленню студентів. Період навчання у Сум ДПУ імені А.С. Макаренка, під час якого здійснюється професійна ідентифікація та набуття професійних навичок майбутнього спеціаліста – найбільш важливий для розвитку особистості фахівця. І від успішного психологічного забезпечення навчально – виховного процесу великою мірою залежить ефективність молодих кадрів.

Двері Психологічної служби завжди відкриті для вас!!!

Нагадуємо, що Психологічна служба розташована в 427 кабінеті на 4 поверсі корпусу, де знаходиться факультет ФІСВ.

Окрема вдячність за допомогу та підтримку у проведенні заходів заступнику директора з навчально – методичної роботи, почесному доценту Університету, Відміннику освіти України – Жукову Володимиру Леонідовичу!

Надрукувати   E-mail