Відеоновини

Огляд останніх найцікавіших подій в житті СумДПУ імені А.С. Макаренка

Третя за ліком всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Соціальна підтримка сім’ї та дитини у соціокультурному просторі громади» у навчально-науковому інституті педагогіки та психології;

науково-практичний семінар «Подолання історичних міфів у вивченні та викладанні історії», організований кафедрою всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін; команда грантового проекту з медіаграмотності СумДПУ імені А.С. Макаренка відзначилася відкриттям естафети чемпіонів від Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів «Irex». Захист старт-апів з дисципліни «бізнес-планування та управління бізнес старт-апами» студентів 3 курсу спеціальності «туризм»; інформація про спортивні успіхи студентів і випускників педагогічного університету.