Відеоновини

Огляд останніх найцікавіших подій в житті СумДПУ імені А.С. Макаренка (Випуск 67)

Третя за ліком Всеукраїнська з міжнародною участю науково-практична конференція «Археологія Північно-Східної України: здобутки, сучасний стан та перспективи», яка відбулася на базі кафедри історії України навчально-наукового інституту історії, права та міжнародних відносин; поради вступникам щодо написання мотиваційного листа від першого проректора університету, кандидата наук з державного управління, професора, заслуженого працівника освіти України Любові Пшеничної; подвійний успіх випускниці навчально-наукового інституту фізичної культури Анни Рикун на чемпіонаті світу з жиму в казахській Алмати і внесок Олександра Зінченка в перемогу збірної України над шотландцями у відборі на чемпіонат світу з футболу.

Тел.: +38 (0542) 22-15-17