Відкрите заняття «Експериментальні методики психолінгвістики» кандидата психологічних наук, доцента кафедри логопедії Т.Г. Харченко

15 лютого 2023 року кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри логопедії Навчально-наукового інститут фізичної культури СумДПУ імені А.С. Макаренка Тамарою ХАРЧЕНКО проведено відкрите лекційне заня-ття для студентів 937 групи першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеці-альності 016 Спеціальна освіта (Логопедія) з дисципліни «Психолінгвістика» на тему «Експериментальні методики психолінгвістики».

Матеріал, представлений лектором відзначався змістовністю та актуальністю. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з використанням прямих (методика семантичного диференціалу, методика послідовних інтервалів, методика семантичного інтеграла, методика градуального шкалування, методика семантичної взаємодії, методика доповнення, методика завершення речень, асоціативні методики) і непрямих психолінгвістичних експериментальних методик для дослідження особливостей використання мовлення особистістю.

Науково-педагогічні працівники кафедри, які були присутні на занятті (завідувач кафедри логопедії, к.пед.н., професор Анатолій КРАВЧЕНКО; к.пед.н., доцент Олена ЛАСТОЧКІНА; к.пед.н., доцент Лариса СТАХОВА; к.пед.н., доцент Катерина ЗЕЛІНСЬКА-ЛЮБЧЕНКО та старший викладач Ірина КРАВЧЕНКО) відзначили високий професіоналізм, науковий підхід до виголошеного матеріалу, компетентність лектора в науковому й навчальному матеріалі.