Відзначаємо День працівника соціальної сфери

Традиційно у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.

Соціальний працівник – це людина, серце і душа якої значно більші та відкритіші, аніж у звичайної людини. У цій сфері працюють небайдужі до людських труднощів і сповнені душевного тепла фахівці, адже основу будь-якої соціальної роботи становлять любов, милосердя, співчуття. Їхню турботу відчувають широкі верстви населення. Вони першими приходять на допомогу, підтримують людину саме тоді, коли ця допомога потрібна їй найбільше.

Сьогодні на плечі соціальних працівників лягла величезна відповідальність за дітей-сиріт, одиноких людей похилого віку, осіб з інвалідністю, переселенців та інших вразливих категорій населення, яким потрібні особлива увага, захист, підтримка і розуміння. Саме соціальні працівники в умовах воєнного стану працюють у гуманітарних штабах, доставляють гуманітарну допомогу, працюють над тим, щоб соціально вразливі громадяни отримували усі необхідні державні допомоги і пільги.

Шановні працівники соціальної сфери! Прийміть щирі слова вдячності за подвижництво, самовіддане служіння людям і відданість роботі, а особливо у тяжкі часи для нашої країни. Бажаємо усім миру, щастя, сімейного затишку, міцного здоров’я і відчуття важливості справи, яку ви робите!

Ми всі віримо у Перемогу України! Україна переможе!