Викладачі кафедри філософії та соціальних наук прийняли участь в роботі Міжнародного конгресу «Science For Sustainable Development»

Доцент кафедри філософії та соціальних наук Зленко Наталія Миколаївна та старший викладач кафедри Пономаренко Тетяна Олександрівна взяли участь в роботі Міжнародного конгресу «Science For Sustainable Development», який відбувся 10-11 листопада 2019 року в м. Київ.

Місія конгресу у відповідності до завдань Всесвітнього дня науки, які було визначено ООН та ЮНЕСКО: підвищити поінформованість суспільства про значення науки для сталого розвитку людської цивілізації; посилити національну і міжнародну прихильність використанню науки на благо суспільства; привернути увагу до викликів, з якими зіштовхується наука, а також збільшити підтримку наукової діяльності; сприяти розвитку міжнародних наукових досліджень заради сталого розвитку людства.

Конгрес відбувся за участі таких науковців, як Олександр Амоша (доктор економічних наук, професор, академік Національної академії наук України, директор Інституту економіки промисловості НАН України, президент Академії економічних наук України), Даріуш Возняк (д-р, ректор Вищої школи бізнесу Національного Луіс-Університету (Польща)), Панкай Шрівастава (доктор економічних наук, професор, президент Освітньої та дослідницької академії Індії (FAI)), Микола Білопольський (доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку і аудиту Приазовського державного технічного університету, віце-президент Академії економічних наук України), Ольга Крупська (Президент фундації «Національного розвитку та інновацій»), Олександр Кендюхов (доктор економічних наук, професор, Віце-президент з питань інтеграції науки та бізнесу Міжнародної торгової палати, Віце-президент Академії економічних наук України, Президент Асоціації сприяння глобалізації освіти та науки Spacetime), Дмитро Лепнін (Генеральний директор Bionity), Андрій Онопрієнко (PhD, МВА, Лідер французького клубу Креативності та Інновацій, Член руху French Tech, Власник холдингу Авіста, філантроп, засновник платформи TechExchange, Член наглядової ради директорів UBUNTU (Africa 2.0 Development)) тощо.

11 листопада 2019 року викладачі кафедри філософії та соціальних наук Зленко Н.М. Та Пономаренко Т.О. взяли участь в обговоренні і підписанні Меморандуму про створення Ініціативи Технологічного Розвитку України з метою налагодження довгострокового взаємовигідного співробітництва в напрямку розвитку та розбудови екосистеми для створення, розвитку та впровадження інновацій в Україні, а також росту сучасних високотехнологічних індустрій – вкрай важливого чинника вдосконалення і стимулювання вітчизняного інноваційного потенціалу.