Вітаємо переможців та призерів конкурсу наукових та навчальних видань, опублікованих у 2021 році!

15 червня 2022 року підведено підсумки конкурсу наукових та навчальних видань, опублікованих у 2021 році:

у номінації «Одноосібні монографії»

І місце – Горболіс Л. М. «Міжмистецькі контакти українського тексту»
ІІ місце – Кузікова С. Б. «Психологічні основи становлення суб’єкта саморозвитку в юнацькому віці»
ІІІ місце – Кулик Н. А. «Корекція фізичного стану дошкільників 5-6 років з використанням елементів легкої атлетики»

у номінації «Колективні монографії»

І місце – «Теорії та технології інноваційного розвитку професійної підготовки майбутнього вчителя в контексті концепції «Нова українська школа». За загальною редакцією Сбруєвої А. А.
ІІ місце – «Сталий розвиток старопромислових регіонів України: інноваційний вимір». За редакцією Омельяненка В. А.
ІІІ місце – «Сумщина в історико-філологічному вимірі». Авторський колектив: Владимирова В., Герман В., Кириленко Н., Кумеда О., П'ятаченко С., Рудь О., Савченко З., Ячменик М.

у номінації «Закордонні монографії»

І місце – «Territory of Innovations: Best Practices for Sustainable Development at the Local Level. Part 1: digest of analytical stage of international scientific and educational project». Sc. ed. V. Omelianenko, O. Prokopenko, T. Tirto

у номінації «Навчальні посібники, підручники для ЗВО»

І місце – Chernykova Zh. Yu. «Academic writing for postgraduate students»
ІІ місце – Касьяненко Г. Я. «Загальна хімія»
ІІІ місце – Фоломєєва Н. А. «Виконавська майстерність естрадного співака»

у номінації «Навчальні посібники, підручники для ЗЗСО»

І місце – Косенко Ю. М. «Природознавство: підручник для осіб з особливими освітніми потребами (f 70) 8 клас»
ІІ місце – Лобова О. В. «Мистецтво: підручник інтегрованого курсу для 4 класу закладів загальної середньої освіти»
ІІІ місце – Семеног О., Дятленко Т., Білясник М., Волницька В. «Українська мова : посібник для 5 класу закладів загальної середньої освіти. У трьох частинах. Частина 1. Частина 2. Частина 3.»

у номінації «Електронні видання»

І місце – Широков В. А., Загнітко А. П., Надутенко М., Надутенко М., Семеног О. М. та ін. Віртуальна лексикографічна лабораторія «Мультимедійний словник з інфомедійної грамотності»

Вітаємо наших переможців і призерів та бажаємо подальших наукових здобутків і звершень!!!