Previous Next

Вітання з Всеукраїнським днем дошкілля

Професія вихователя або працівника дошкільного закладу вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.

Виховання дітей на початку їх життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить наше майбутнє. Адже той фундамент, який закладається в людині з самого дитинства, служить опорою та основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних установ, спільно з батьками вихованців, стоять на своєрідній передовій нашого найближчого спільного майбутнього.

Звертаючи широку увагу суспільства на цінність дошкільного виховання, проблеми дитячих дошкільних установ і дошкільного дитинства в цілому, в Україні останньої неділі вересня відзначають професійне свято «Всеукраїнський день дошкілля».

Студенти кафедри дошкільної і початкової освіти, спеціальності 012 Дошкільна освіта, підготували яскраві стіннівки до Всеукраїнського дня дошкілля, щиро вітаючи своїх викладачів, а також всіх, хто причетний до дошкільної освіти та виховує майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей. Студенти бажали мудрості, позитиву в роботі, креативних знахідок і творчих дій у підготовці майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти.

У цей особливий день і ми приєднуємося до привітань на адресу наших колег, а також всіх вихователів і працівників дошкільної ланки! Бажаємо вам невичерпного джерела сил, здоров’я, натхнення і творчості! Щастя, тепла, достатку і миру вашим родинам!

Директорат, професорсько-викладацький колектив і студенти ННІПП


Надрукувати   E-mail