«Все в твоїх руках: розвиток стресостійкості» з Психологічною службою

01 лютого фахівці Психологічної служби провели профілактичне заняття з елементами тренінгу для студентів на тему: «Все в твоїх руках: розвиток стресостійкості».

Фахівці Психологічної служби на занятті розкривали такі поняття:

Стресостійкість – одна з трьох найпопулярніших рис особистості, які люди використовують для опису своїх сильних сторін. Це логічна відповідь на потреби суспільства, де здатність протистояти стресу тісно пов’язана із щастям, фізичним та психічним здоров’ям та результатом успішної праці.

Стрес – це фізичний і психологічний стан, який є реакцією на травмуючі зовнішні чи внутрішні фактори навколишнього середовища. Така ситуація супроводжується серйозним порушенням біохімічного, фізичного, психічного стану та поведінки людини.

Стійкість організму до стресу є корисною захисною функцією, яка дозволяє адаптуватися до зовнішніх подразників або ігнорувати їх. Іншими словами, це дозволяє вам зберігати спокій у будь -якій ситуації.

Здатність зберігати спокій і врівноваженість завжди є головною відмітною ознакою ідеального захисту від потрясінь. Завдяки їй зношування нервових вузлів значно сповільнилося. Тому, якщо вас не відволікають будь -які дрібні неприємності, ви досягнете більшого.

На занятті проводили вправи:

• « Багатоголовний дракон,
  • « Крилатим грунту не треба»,
  • « Коли одні двері зачиняються, відчиняються інші»,
  • « Я, ти, він, вона і стрес»,
  • « Вплив стресу на організм людини»,
  • вправу-візуалізацію « Буйок в океані» та переглядали мотиваційний мультфільм « Ніколи не здавайся».

На рефлексії студенти були дуже активні і відзначили, що знання, отримані під час занять, виявились корисними і вони будуть користуватись ними у власному житті.

Нагадуємо!!! Надаємо індивідуальні консультації - як особисто, так і онлайн.

Якщо у вас є запит на проведення тренінгів, просвітницьких або профілактичних заходів та консультативної підтримки ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.
Запис за телефонами:

• 685-981
  • Практичний психолог – Вікторія Германівна – 095 345 83 35.
  • Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.
  • Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.