Previous Next

Всесвітній день психічного здоров’я

Долучаючись до Міжнародного Дня Психічного здоров’я, який проходить кожного року 10 жовтня, практичний психолог Вікторія Германівна та соціальний педагог Дарина Олександрівна провели просвітницький захід для групи студентів факультету іноземної та слов’янської філології до залучення уваги до особистого благополуччя, підтримки здорових відносин і здатності кожної окремої людини зробити внесок в життя суспільства.

На заході студенти жваво долучились до обговорення даної теми і були згодні, що психічне здоров’я – це стан душевного благополуччя, яке  дає кожній людині можливість здійснювати власний потенціал, долати життєві стреси, плідно працювати. Порушення душевного благополуччя, душевної рівноваги може спричинити розлад психіки та поведінки.

Психологічна служба нагаду і інформує, що у збереженні та зміцненні психічного здоров’я важливе значення має дотримання принципів здорового життя,уміння керувати своїми емоціями, чергувати працю і відпочинок,створювати сприятливий психологічний клімат у колективі, сім’ї.

І найголовніше, пам’ятайте, психічне здоров’я в першу чергу залежить від вас самих і ваших близьких. Задача сучасної людини зберігати свою душевну рівновагу, бути готовою до стресових ситуацій, і за необхідності звертатися за допомогою, а не пускати на самоплив симптоми перевантаження, депресії, емоційної нестійкості.


Надрукувати   E-mail

Інші статті