14 листопада 2022 р. на базі кафедри англійської філології та лінгводидактики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулася щорічна Всеукраїнська наукова інтернет конференція «Діалог мов і культур у сучасному освітньому просторі».

Метою заходу є надання можливості молодим науковцям публікувати та популяризувати свої наукові здобутки. Робота конференції проходила за такими секціями:

1. Сучасна методика навчання іноземних мов і культур у загальноосвітніх навчальних закладах.
  2. Актуальні питання комунікативної лінгвістики та дискурсології.
  3. Мовні системи: проблеми розвитку та функціонування в полікультурному просторі.
  4. Перспективні напрями сучасної лінгвокогнітології.
  5. Перекладацькі традиції та проблеми міжкультурної комунікації.

Цього року в конференції взяли участь науковці-представники таких закладів: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Університет Григорія Сковороди в Переяславі, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, КЗ ЛОР «Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди та Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка.

За результатами проведеної конференції був укладений збірник тез.

Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю та цікаві наукові розвідки й чекаємо в наступному році!