Previous Next

Вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

П’ятий рік поспіль Україна 20 лютого вшановує пам’ять Небесної Сотні – справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України.

Нагадаємо: цей день був внесений до календаря особливих дат згідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Саме в ці дні шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.

Сьогодні викладачі НН інституту педагогіки і психології провели для студентів всіх спеціальностей тематичні виховні години з переглядом та обговоренням документального фільму «Небесна Сотня: герої не вмирають», присвяченого подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Метою проведених заходів є необхідність нагадування студентській молоді про високу ціну головної мети Революції Гідності – боротьби за власні політичні та громадянські права. Сподіваємося, що сьогоднішні студенти не забудуть цей нелегкий урок історії та стануть надійною опорою в подальшому розвитку нашої демократичної держави.


Друк   E-mail

Інші статті