Previous Next

«Як стати студентом СумДПУ імені А.С. Макаренка»

Підготовчі курси для вступників до закладів вищої освіти – це не тільки якісна підготовка з усіх предметів зовнішнього незалежного оцінювання, а й всебічний інформаційний супровід щодо питань вступу на навчання, навчального процесу в університеті та інших питань, які цікавлять наших майбутніх абітурієнтів, котрі наразі сумлінно навчаються та мріють стати студентами нашого університету.

Днями начальник Центру професійно-кар’єрної орієнтації та вступу на навчання Леоненко Яна Вікторівна провела захід «Як стати студентом СумДПУ імені А. С.Макаренка» для слухачів підготовчих курсів вихідного дня. Основна увага приділялася особливостям вступної кампанії-2020.

Слухачам розповіли про важливість вибору майбутньої професії, особливості складання зовнішнього незалежного оцінювання та перелік сертифікатів ЗНО для вступу на обрану спеціальність, а також основні етапи вступу та їх терміни, наголосили на важливості правильного розставлення пріоритетів при подачі заяви для здобуття вподобаної спеціальності. Також було наголошено, що запорукою успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання є систематичне відвідування курсів та сумлінна праця на них.

Наприкінці було зазначено, що всіх слухачів курсів будуть раді бачити вже в лавах студентів Сумського державного педагогічного університету.


Надрукувати   E-mail