Заняття-тренінг «Film Club»

5-го грудня 2022 року, на кафедрі англійської філології та лінгводидактики факультету іноземної та слов’янської філології Міжуніверситетська науково-дослідна лабораторія сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник – доцент Г. І. Подосиннікова) та Студентська наукова лабораторія методики навчання іноземних мов і культур провели заняття-тренінг «Film Club» для учнів школи-партнера та студентів факультету.

На занятті кіноклубу напередодні різдвяних і новорічних свят зустрілися майбутні вчителі, студенти бакалавратури та магістратури спеціальностей 014 Освіта (Англійська мова і література), групи 331, 332, 333, 334, 351, учні 10 класу КУ Класичної гімназії м. Суми, школи-партнера лабораторії та кафедри, а також заступник директора гімназії Пушко І.І. та керівник лабораторії доцент Подосиннікова Г.І.

Цього разу до перегляду членом лабораторії Прядкою Артемом Олексійовичем (351.2) був запропонований різдвяний анімаційний фільм «The Grinch» (2018 рік), який був створений за мотивами книги Доктора Сьюза «How the Grinch Stole Christmas!». Під час перегляду відвідувачі мали можливість поєднати навчання з розвагою – зануритися у святкову атмосферу яскравого сучасного фільму, відпочити, поспілкуватися, а також поглибити свої знання про різдвяні звичаї та традиції в англомовних країнах, удосконалити вміння аудіювання та говоріння, лексичні навички. Важливо, що заняття-тренінг дозволило майбутнім учителям побачити, як втілюються на практиці технології формування та удосконалення компетентності в аудіюванні, лексичної та лінгвосоціокультурної компетентностей, а також удосконалити власну англомовну комунікативну компетентність.

Заняття-тренінг «Movie Club» – це перегляд та обговорення автентичних англомовних відеофільмів, спрямовані на вдосконалення іншомовної комунікативної та професійно-методичної компетентності та майбутніх вчителів англійської мови. Авторська навчальна технологія "кіноклуб учителя іноземних мов" презентована у публікації: https://scholar.google.com/citations?view_op=view_citation&hl=ru&user=xK3wwhQAAAAJ&citation_for_view=xK3wwhQAAAAJ:NaGl4SEjCO4C

Дякуємо організаторам і відвідувачам, бажаємо оптимізму та гарного настрою! До нових зустрічей)