Запрошення на обласний онлайн конкурс «Природничий квест»

10 листопада 2022 року декан природничо-географічного факультету Людмила Міронець виступила на онлайн – марафоні «ЗНО з біології: орієнтири на ЗНО – 2023» із запрошенням здобувачів освіти долучитися до участі у обласному конкурсі «Природничий квест».

Природничо-географічний факультет СумДПУ імені А.С. Макаренка запрошує здобувачів освіти 10-11 класів до участі в обласному конкурсі «Природничий квест».

Захід буде проводитися на платформі Zoom (посилання буде повідомлено перед самим конкурсом кожному конкретному закладу освіти), а доступ до квесту (який проходитиме онлайн на платформі Kahoot) буде наданий учасникам під час зустрічі. Проведення гри «Природничий квест» заплановано щовівторка о 14.00. Тривалість 40 хв.

Даний конкурс буде проходити у два етапи: шкільний та обласний.

Перший етап (шкільний) буде проводитися для одного закладу освіти окремо з 15 листопада 2022 року по 25 квітня 2023 року згідно до графіку, який буде розроблено після реєстрації. Для участі у першому етапі вчитель біології/хімії/географії має зробити заявку на участь Вашого закладу освіти за цим посиланням: https://docs.google.com

До участі запрошуються усі здобувачі освіти 10-11 класів Вашого закладу освіти. У грі кожен учасник буде брати участь індивідуально та максимально проявити свою ерудицію.

За результатами участі п’ять переможців будуть відзначені дипломами переможців (електронні версії будуть надіслані на e-mail), а один з них (за найбільшу кількість балів) - отримає заохочувальний приз від природничо-географічного факультету. Здобувачі освіти зможуть зазначати про наявність даного диплому переможця під час написання мотиваційного листа при вступі до закладів вищої освіти.

Другий етап (обласний) буде проводитися для різних закладів освіти у травні 2023 року. Для участі у цьому етапі потрібно буде сформувати команду від школи у кількості трьох осіб. Детальніше про умови участі та реєстрацію буде повідомлено окремим листом.

Працюємо на освітньому фронті разом! Сприяємо посиленню мотивації учнів до вивчення природничих предметів та підготовки до ЗНО у 2023 році.

Все буде Україна!