Запрошуємо до Психологічної Служби!

Раді вітати вас у Психологічній Службі!

З метою забезпечення оптимальних умов для адаптації, соціалізації та підтримки у складних ситуаціях для студентів та викладачів на базі нашого університету працює Психологічна Служба.

Психологічна Служба здійснює соціально-психологічний супровід студентів, за який відповідають-соціальний педагог-Маркевич Дарина Олександрівна та практичні психологи – Руденко Вікторія Германівна та Ратєєва Вікторія Олександрівна.

До основних задач Психологічної Служби належить:

• збереження та зміцнення психологічного та соціального здоров’я,
  • сприяння особистістному, інтелектуальному та соціальному розвитку здобувачів вищої освіти,
  • сприяння забезпечення психологічної безпеки,
  • надання психологічної та соціальної допомоги всім учасникам освітнього процесу,
  • створення та своєчасне оновлення бази даних здобувачів вищої освіти пільгових категорій,
  • щомісячна підготовка списків здобувачів вищої освіти на соціальну стипендію.

Також одним із напрямків Психологічної Служби є робота з іноземними студентами. Для них проводимо тренінги, лекції та заняття з елементами тренінгу. Разом зі студентами обговорюємо особливості та специфіку навчально-виховного процесу у ВНЗ. Іноземні студенти розповідають про культуру та традиції своєї Батьківщини.

На базі Психологічної Служби працює читацький клуб та діє творча лабораторія «АРТ+», де зі студентами займається та працює арт-терапевт. Там проводяться майстер класи за темою « Арт-технології в роботі сучасного педагога».

Основним напрямом роботи Психологічної Служби є:

• тренінгова діяльність,
  • просвітницька діяльність,
  • консультативна діяльність (як індивідуальна, так і групова),
  • діагностична діяльність.

Тренінги ми проводимо, як заплановано, так і по запиту. Тобто, якщо вас цікавить або бентежить якась тема і ви хочете, щоб ми провели тренінг або заняття по цій темі - ви можете подзвонити особисто, сказати старості або куратору і ми разом оберемо зручний для цього час.

Дуже важливою є консультативна діяльність. Вона передусім спрямована на надання допомоги людині, що переживає складні життєві ситуації або утруднення в спілкуванні чи співпраці з оточуючими. Ця діяльність повністю анонімна та конфіденційна.

Ми надаємо консультації в будь-який зручний вам час – для цього у на є окремий кабінет під номером 107, який знаходиться на 1 поверсі в 4 навчальному корпусі.

Соціальний педагог в Психологічній Службі працює з пільговими категоріями студентів. Оформити соціальну стипендію мають право студенти із числа:

• дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування,
  • осіб, визнаних учасниками бойових дій ти їх дітей,
  • осіб, визнаних постраждалими учасниками Революції Гідності,
  • діти-учасників бойових дій, які загинули в зоні проведення АТО,
  • діти, зареєстровані як внутрішньо переміщенні особи,
  • діти-інваліди та особи з інвалідність 1-3 групи,
  • діти із сімей, які отримують соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Для кожного студента у нас індивідуальний підхід, ми здійснюємо психологічний та соціальний супровід студентів та допомагаємо знати вихід з будь – якої ситуації.

За більш детальною інформацією ви можете звернутись до Психологічної Служби, яка розташована на 4 поверсі корпусу, де знаходиться приймальна комісія, в 427 кабінет.

Також на дверях 427 кабінету є всі координати, по яких ви можете нас знайти. І якщо ви не можете або не хочете приходити особисто – ви завжди можете зателефонувати або написати на електронну адресу.

Всі консультації та заняття ми проводимо, як вам буде зручно – як в кабінеті, уадиторії так і дистанційно.

Все, що вам потрібно – це звернутись до нас. Ми завжди вас чекаємо.