Засідання кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності в онлайн-режимі

Засідання кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності в онлайн-режимі

Карантин – це необхідний захід в умовах швидкого поширення небезпечного коронавірусу.

Колектив кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, як свідомі громадяни України, виконують усі вимоги самоізоляції. Але життя на цьому не зупиняється! Цей час викладачі і співробітники кафедри використовують з користю: колектив активно працює у дистанційному режимі не тільки зі студентами, а й обговорюють в режимі он-лайн поточні питання.

Так, 16 квітня 2020 року відбулося планове засідання кафедри СР і МСКД за допомогою платформи для відео-конференцій Zoom. Не дивлячись на незвичність такого формату, його необхідність була викликана низкою актуальних питань, вирішення яких вимагає спільного обговорення та участі кожного науково-педагогічного працівника. Наразі викладачі кафедри поділилися власним досвідом результативного проведення занять в дистанційному режимі.

На завершення всі учасники засідання висловили переконаність в успішному проходженні карантинних випробувань та побажали один одному міцного здоров’я, гарного настрою та професійних здобутків в такий непростий для всіх час.


Надрукувати   E-mail