Завершення марафону «Енергія життя»

Наш марафон завершився, але енергія та ресурс, який учасники отримали тут – буде зростати та множитись.

Основне, про що потрібно пам’ятайте – все в ваших руках і залежить, значною мірою, від нашого бажання. Психологічна служба Сумського державного педагогічного університету висловлює щиру вдячність всім учасникам, а особливо там, які були активним під час всього марафону. Спасибі, що взаємодіяли та виходили в онлайн кожного дня. Ми розуміємо, що в силу обставин які виникли, ви могли бути в дорозі, без стійкого Інтернет-зв’язку, на роботі чи навчанні, або ж зайняті своїми справами.

Звертаємо вашу увагу, що головною перевагою марафону, є доступність матеріалу та його реалізація у зручний для вас час. Тож всі учасники мають можливість виконати ті чи інші завдання просто для себе і за своїм бажанням, у зручний для себе час та із відповідною систематичністю.

Хоч марафон був обмежений часовими рамками, однак ми вже звикли до новоствореного кола співрозмовників та щиро будемо сумувати за всіма.

Надіємось, що всі ви матимете змогу, за нагоди, долучатися до наших майбутніх заходів. Гарних вам теплих літніх днів, вихідних, відпусток, канікул. Всього найкращого та до нових зустрічей!