Знайомство студентів 1 курсу фізико-математичного факультету з Електронним кабінетом студента та платформою Moodle

Сьогодні, 14 вересня фахівцями Навчального відділу та Лабораторії дистанційного навчання університету була проведена організаційна зустріч із студентами-вступниками 2021 року освітніх рівнів Бакалавр та Магістр фізико-математичного факультету (014 Середня освіта (Математика), 014 Середня освіта (Інформатика), 014 Середня освіта (Фізика), 122 Комп'ютерні науки, 075 Маркетинг, 281 Публічне управління та адміністрування, 051 Економіка).

Першокурсників було ознайомлено із призначенням, способами реєстрації та основами роботи Електронного кабінету та платформи Moodle.

Електронний кабінет є головним помічником студента – тут кожен може дізнатися свій розклад занять, перелік навчальних дисциплін і закріплених за ними викладачів, успішність, а у подальшому – зможе обрати вибіркові дисципліни.

Основним призначенням платформи Moodle є презентація організаційно-методичних та навчальних матеріалів дисципліни, а також літератури, інструктивних матеріалів до самостійної роботи, питань до самоконтролю, тестів тощо. Також на платформі Moodle із використанням додаткових інтернет-ресурсів та програм для онлайн зв’язку відбувається процес навчання під час карантинних обмежень.

Додатково в Електронному кабінеті та на платформі Moodle працює система повідомлень – кожен учасник навчального процесу може відправляти повідомлення зареєстрованим користувачам, чим забезпечується швидкий зворотній зв'язок «студент-студент» та «студент-викладач».