Зустріч директорату ННІПП зі старостами академічних груп

7 квітня 2022 року відбулася зустріч директорату ННІПП зі старостами академічних груп.

Перший тиждень відновленого освітнього процесу в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології показав, що попри всі складнощі, спричинені війною, більшість здобувачів вищої освіти приступили до навчання. Старости академічних груп повідомили, що, на жаль, не у всіх студентів інституту є можливість долучатися до занять на платформі дистанційного навчання. Проте куратори і викладачі підтримують з ними постійний зв’язок, щоб мати можливість надати своєчасну допомогу у навчанні та вирішити будь-які проблемні питання.

Попри об’єктивні труднощі викладачі ННІПП проводять навчальні заняття за розкладом. Професорсько-викладацький колектив інституту розуміє всю відповідальність, яка в умовах сьогодення покладена на українських освітян. Наразі вони мають не лише формувати в студентської молоді основу для знань і практичних навичок, але й стати для них підтримкою та опорою в сприйнятті тієї складної ситуації, в якій уже понад місяць перебуває наша держава.

Важливим питанням для студентів 4 курсу стало обговорення особливостей вступної кампанії – 2022 і низки нововведень, запропонованих МОН України з огляду на воєнний стан, можливостей вступу до магістратури.

Не менш актуальним в умовах сьогодення є питання організації психологічного супроводу учасників освітнього процесу, які відчули на собі жахіття війни, постраждали від бойових дій російських окупаційних військ або були змушені переселитися. Було акцентовано на систематичному проведенні фахівцями Психологічної служби СумДПУ імені А.С. Макаренка онлайн-заходів для усіх охочих, кому ця допомога необхідна.

Працюємо, навчаємось, крокуємо разом до перемоги! Усе буде – Україна!