Зустріч Психологічної служби зі студентами ННІФК та ННІПП на тему « Сексуальна освіта молоді».

Сексуальна освіта є проблемним питанням у всьому світі.

У наш час молодь отримує дуже мало якісної підготовки з цього питання, що робить її дуже вразливою, тому 9 лютого Психологічна служба разом зі спеціалістом « Клініки, дружньої до молоді » провели зустріч зі студентами ННІФК та ННІПП на тему « Сексуальна освіта молоді».

Розкривали поняття «статеве виховання» – відповідний вікові та культурі підхід до викладання тем, пов’язаних зі статевим розвитком і сексуальними стосунками, який забезпечує передавання наукової, реальної та об’єктивної інформації і дає змогу осмислити власні ціннісні орієнтири й погляди, а також набути навичок ухвалення рішень, ведення діалогу та зниження ризиків, пов’язаних із багатьма аспектами сексуального життя.

Адже знання – це захист і зброя, які майбутні повноцінні члени суспільства використовуватимуть у своєму житті, формуючи нове свідоме середовище.

Під час зустрічі студенти були дуже активні, задавали багато питань, які їх цікавили і просили, щоб такі заняття проводились частіше.

Психологічна служба дякує за допомогу у залученні студентів - заступнику директора з виховної роботи ННІФК, кандидату психологічних наук, доценту кафедри МБОФК - Заікіній Ганні Леонідівні та заступнику директора з культурно - масової та волонтерської роботи ННІПП, кандидату педагогічних наук, старшому викладачу - Гончаренко Олені Володимирівні.

Нагадуємо!!! Працюють індивідуальні консультації - як особисто, так і онлайн.

Запис за телефонами: 685-981

Практичний психолог – Вікторія Германівна - 095 345 83 85.

Соціальний педагог – Дарина Олександрівна - 099 221 31 89.