Зустріч з 1 курсом факультету ФІСФ на тему: «Сексуальна освіта молоді»

Сьогодні, 22 грудня Психологічна служба, разом з « Клінікою дружньою до молоді» провели інформаційно-просвітницьку зустріч з 1 курсом факультету ФІСФ на тему: «Сексуальна освіта молоді».

В процесі зустрічі надавали студентам інформацію з питань збереження здоров’я, профілактики інфекцій, які передаються статевим шляхом.

Особливо акцентували увагу студентів на соціальну відповідальність за ризиковану поведінку.

Юнаків інформували про те, що вченими доведено, що навіть у віці 17 років статеве дозрівання ще не завершено, і тому ранній початок статевого життя далеко небайдуже для їхнього здоров'я. За нерозсудливість в юному віці хлопчики часто розплачуються своїм здоров'ям не тільки відразу ж після статевого акту, заразившись інфекціями, що передаються статевим шляхом, але і в дорослому житті. Значна частина майбутніх чоловіків не зможуть випробувати радості батьківства через чоловічого безпліддя, що розвивається в результаті цих хвороб, які призводять і до зниження статевої активності.

Дівчат інформували про те,що вони несуть  біологічну і соціальну відповідальність за фізичну близькість: їм виношувати вагітність, народжувати і виховувати дитину в тому випадку, коли вони залишаться одні. Тому природою їм наказано бути більш обачними і обережними в порівнянні з юнаків. Раннє статеве життя дівчат сприяє збільшенню ризику зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом, зводить відносини між статями лише до фізіології і не дозволяє їй досягти повного розвитку почуття любові до людини, осяяти життя новим змістом.

Тому, любіть, бережіть себе та своє здоров’я змолоду.

Нагадуємо!!! В період дистанційного навчання працюють індивідуальні консультації - як особисто, так і онлайн.

Запис за телефоном – 095 345 83 85.

Практичний психолог – Вікторія Германівна.