Зустріч з першокурсниками на ПГФ

08 вересня 2022 року відбулась онлайн-зустріч з першокурсниками Природничо-географічного факультету.

Під час зустрічі студенти познайомились з керівництвом факультету, кураторами своїх груп. Оглядово ознайомились із структурою факультету та електронними ресурсами, які функціонують в СумДПУ імені А.С. Макаренка: електронний кабінет, розклад, навчальна платформа Moddle тощо. 13 вересня відбулась зустріч із першокурсниками у офлайн-режимі. Розпочалась зустріч з вітального слова декана факультету Людмили Петрівни Міронець, огляду кафедр факультету і представлення завідувачів кафедр, а також висвітлення інформації щодо особливостей навчання в університеті. Представники навчального відділу більш детально розповіли про функціонування системи Moodle, розкладу та електронного кабінету. Директор Наукової Бібліотеки СумДПУ імені А.С. Макаренка ознайомила першокусників із ресурсами бібліотеки, якими можна скористатись на веб-сайті (https://library.sspu.edu.ua) або отримати у відділах бібліотеки. Студенти також отримали безкоштовно читацькі квитки. Студентське самоврядування ПГФ Валерія Пасько та Анастасія Дубіковська розповіли, яке цікаве студентське життя, про незабутні практики та екпедиції, традиційні свята на ПГФ та багато цікавинок. Познайомились першокусники один з одним під час гри "Асоціації", яку провели наші активісти Валерія і Анастасія. Бажаємо нашим першокусникам швидкої адаптації до навчання в університеті, успішного та мирного навчального року!