Зустріч з родиною та бойовими товаришами Героя України Олександра Аніщенка

17 лютого - день народження Героя України, полковника (посмертно) Служби безпеки України Олександра Аніщенка, який героїчно загинув в зоні проведення АТО 5 травня 2015 року.

В цей день до університету завітали батьки Олександра Аніщенка - Григорій Миколайович та Зінаїда Миколаївна, його дружина Алла Михайлівна та бойові товариші, серед яких генерал-майор СБУ в запасі Ігор Іванович Гуськов.

Почесні гості, разом з представниками адміністрації університету, вшанували пам'ять полковника Аніщенка та поклали квіти до меморіальної дошки. Після цього відбулася зустріч гостей зі студентами. В ході бесіди батько, Григорій Миколайович, розповів про студентські роки та життєві погляди загиблого героя України, який був випускником нашого університету. Дружина, Алла Михайлівна, яка також закінчила Сумський педагогічний, згадала знайомство та характер чоловіка. Мати, Зінаїда Миколаївна, прочитала авторського вірша та наголосила на важливості національно-патріотичного виховання молоді.

Наприкінці заходу до присутніх звернувся генерал-майор СБУ в запасі Ігор Іванович Гуськов, який передав до університетського музею інформаційні матеріали, фото та відеофільми про героїв Антитерористичної операції.

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка висловлює щиру вдячність родині Олександра Аніщенка та його колегам і побратимам.

Вічна пам'ять героям полеглим за Україну!