Звіт ректора проф. Лянного Ю.О. за 2022 рік

На спільному засіданні вченої ради та конференції трудового колективу Університету 17 січня 2023 року ректор проф. Лянной Ю.О. прозвітував про виконання умов контракту, Колективного договору та досягнення цільових показників діяльності Університету за 2022 рік.

Звітній період виявився надзвичайно складним для нашого Університету, адже ми працювали в умовах воєнного стану, пережили дуже складний і водночас надзвичайно динамічний рік, продовжували готувати фахівців для відновлення України, поглиблювали міжнародні зв’язки, успішно провели вступну кампанію та закінчили календарний рік.

Ректор проф. Лянной Ю.О. поставив перед колективом основні завдання на 2022 рік для подальшого розвитку Університету, одним з яких є забезпечення високого рівня освіти і науки, якісної підготовки компетентних, відданих своїй справі, патріотично налаштованих фахівців, здатних зробити вагомий внесок у розбудову незалежної, демократичної, правової Української держави, примножувати добру славу макаренківської Аlma Mater.

Після представлення звіту ректора було заслухано виступи голови первинної профспілкової організації працівників освіти і науки Каравай І.М., першого проректора проф. Пшеничної Л.В., директора навчально-наукового інституту педагогіки і психології проф. Кондратюк С.М., які акцентували увагу на тому, що ректором проф. Лянним Ю.О. проведена велика робота щодо створення середовища сприятливого для навчання та роботи, розвитку особистості як здобувачів вищої освіти, так і працівників Університету.

Одноголосним рішенням вченої ради та конференції трудового колективу Університету було затверджено звіт ректора про виконання умов контракту, Колективного договору та досягнення цільових показників діяльності Університету за 2022 рік та визнано роботу ректора задовільною.