Previous Next

Звіт ректора професора Лянного Ю.О. щодо виконання умов контракту з 2015-2020 рр. на конференції трудового колективу університету

10 листопада 2020 року відбувся звіт ректора університету доктора педагогічних наук, професора Лянного Ю.О. перед делегатами конференцією трудового колективу університету, яка проходила у змішаному режимі (частина делегатів конференції була присутня у актовій залі, частина он-лайн та по-різним аудиторіям). На початку звіту було відкрито актову залу університету після капітального ремонту.

Лянной Ю.О. прозвітував щодо виконання умов контракту на посаді ректор з 2015-2020 рр. Звіт ректора отримав високу оцінку делегатів конференції трудового колективу університету. На конференції виступили перший проректор професор Любов Пшенична, директор ННІ педагогіки і психології професор Світлана Кондратюк, директор ННІ історії, права та міжнародних відношень доцент Юлія Подрєз, проректор з НПР професор Віталій Шейко. Делегатами одноголосно затверджено звіт ректора. Звіт ректора розташовано на сайті університету.

Завантажити презентацію


Надрукувати   E-mail