Звітний концерт творчих студій СумДПУ імені А. С. Макаренка

4 червня 2024 року в Актовій залі Сумського державного педагогічного університету відбувся звітний концерт творчих студій, що діють на базі Центру творчого розвитку та соціально-психологічної підтримки.

З жовтня 2023 року Центр розширив свою діяльність, запропонувавши студентам університету нові можливості для творчого самовираження. За цей час було створено три студії, де талановита та зацікавлена молодь змогла вдосконалити свої навички та розкрити свій потенціал.

Центр творчого розвитку та соціально-психологічної підтримки СумДПУ налічує три творчі студії:

• Вокальна студія "Меломанія" під керівництвом Марини Велітченко.
  • Хореографічна студія "Темпо" під керівництвом Марини Шевченко.
  • Театральна студія "ВИТРИбеньки" під керівництвом заслуженого працівника культури України Дмитра Будянського.

Протягом шести місяців наполегливої праці та творчого пошуку вихованці студій здобули значний досвід та підняли рівень своїх виконавських навичок. Звітний концерт став чудовою можливістю для них продемонструвати свої досягнення та подарувати глядачам заряд позитиву і незабутні емоції. Концертна програма включала різноманітні номери, що продемонстрували таланти вихованців студій у різних жанрах: вокальні виступи, хореографічні постановки, театральні мініатюри. Усі номери вражали майстерним виконанням та показали щиру емоційну залученість глядачів.

Мистецькі студії Центру творчого розвитку та соціально-психологічної підтримки СумДПУ продовжують свою діяльність, запрошуючи всіх бажаючих долучитися до творчого життя університету. Тут кожен може знайти для себе цікаві захоплення, розвинути свої таланти та отримати корисний досвід.

Аспірантура та докторантура

E-Mail: aspirantura@sspu.sumy.ua