Університет – школа – педагогічний коледж: комунікативна взаємодія

Така тема круглого столу, в якому взяли участь зав.кафедри СумДПУ імені А.С. Макаренка Семеног О.М., а також фахівці Луцького педагогічного коледжу: директор, заслужений працівник освіти України, канд. пед. наук П.Бойчук, заступник директора з навчальної роботи Н.Борбич, декан факультету початкової освіти та фізичної культури О.Фаст, викладач кафедри української мови і літератури.

Previous Next

Інтердисциплінарні проєкти кафедри української мови і літератури

Представила зав.кафедри Семеног О.М. на засіданні круглого столу у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

Previous Next

1 етап захисту науково-дослідницьких робіт учнів малої академії наук із фольклористики, української мови та літератури

16 січня 2020 року доценти кафедри української мови Кириленко Н.І., Владимирова В.М., Герман В.В. взяли участь у розширеному засіданні наукового товариства «ДУМКА» КЗ Сумської обласної ради ОЦПО та РТМ, одним із напрямів якого є робота зі слухачами МАН.

Previous Next

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

16-17 січня 2020 року на запрошення адміністрації Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти викладачі факультету іноземної та слов’янської філології СумДПУ імені А.С. Макаренка (Голубкова Н.Л., Гуменюк І.Л., Докашенко Т.В., Свердленко О.А., Чуричканич І.Е.) взяли участь у проведенні ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови в якості членів журі.

Previous Next

Участь у засіданні Обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми

9 січня 2020 року викладачі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології – завідувачка кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, доцент ПОЛЯНИЧКО Анжела Олександрівна і доцент ПОЛЯКОВА Ольга Михайлівна (сімейна радниця Сумщини, голова ГО «Ліга сучасних жінок») – взяли участь у черговому засіданні Обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми.

Урочистості для випускників-магістрів НН ІПП

11 січня 2020 року у приміщенні Сумської обласної філармонії відбулося урочисте вручення дипломів ОР Магістр випускникам Навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

Участь студенток НН ІПП у міській спартакіаді з бадмінтону

У грудні 2019 року в Сумах під патронатом Відділу у справах молоді та спорту Сумської міської ради відбулися змагання з бадмінтону у залік міської спартакіади, в яких взяли участь команди студентів і працівників коледжів, університетів, закладів загальної середньої та позашкільної освіти, підприємств та організацій тощо.

Previous Next

Новорічна пізнавально-ігрова програма від волонтерів

Напередодні новорічно-різдвяних свят волонтерський загін студентів кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності за ініціативи та підтримки Центру раннього розвитку «Вундеркід» завітав до дітей Роменського мікрорайону м. Суми з пізнавально-ігровою програмою.

З Днем народження!

2 січня у спортиновному комплексі НН Інституту фізичної культури відбувся щорічний турнір з футзалу з нагоди Дня народження Заслуженого тренера України, викладача кафедри ТМС Гладова В.В.

Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-07
Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-08