Оголошується набір на курси "Говорімо українською. Спілкуймося українською" для працівників сфери обслуговування за різними формами навчання

Друзі! Кафедра української мови і літератури, лабораторія інфомедійної грамотності Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка проводять курси "Говорімо українською. Спілкуймося українською" для працівників сфери обслуговування за різними формами навчання.

Previous Next

Психологічна служба з профілактичними заходами на тему «Алкоголь та його згубна дія на організм»!

14 квітня,  в рамках циклу запланованих профілактичних заходів, Психологічна служба провела зустріч зі збірною групою студентів на тему «Алкоголь та його згубна дія на організм».

Планове засідання ректорату

На черговому засіданні ректорату Університету під головуванням ректора, професора Юрія Лянного, керівники навчальних структурних підрозділів доповідали про проведену профорієнтаційну та рекламно-інформаційну роботу та окреслили її перспективні напрямки.

Пробне ЗНО 2021

На базі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка 10 квітня 2021 року відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Previous Next

Студенти інституту історії, права та міжнародних відносин проходять стажування у Польщі

Відповідно до угоди щодо обміну студентами  між університетом ім. Яна Длугоша в м. Ченстохові (Польща) та Сумським державним педагогічним університетом  ім. А.С. Макаренка 12 квітня 2021 року студенти Інституту історії, права та міжнародних відносин відвідали лекцію он-лайн магістра Катажиної Зяї (mgr. Katarzyna Ziaja (Wydział Humanistyczny) Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie) на тему  «Події в Познані 28-29 червня 1956 р .: генезис і перебіг «Познанського повстання». Виступ Юзефа Циранкевича».

Previous Next

Навчальна практика в соціальних службах / закладах соціального захисту населення в умовах дистанційного навчання

У цьому навчальному році Навчальна практика в соціальних службах, установах та організаціях / закладах соціального захисту населення для студентів ІІ курсу спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення», незважаючи на карантинні обмежувальні заходи в державі, проходить згідно з учбовими планами.

Previous Next

Роменський міський ЦСС прийняв студентів НН ІПП на виробничу (переддипломну) практику

Невід’ємною частиною навчального процесу у вищих навчальних закладах є проходження практики, зокрема виробничої (переддипломної).

Previous Next

Проведення настановчих конференцій з виробничої (переддипломної) практики для студентів кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності

7 квітня 2021 року відбулися настановчі конференції з виробничої (переддипломної) практики для студентів ІІ курсу (за скороченим терміном навчання) та ІV курсу, які навчаються за спеціальностями 231 Соціальна робота, 232 Соціальне забезпечення і 028 Менеджмент соціокультурної діяльності (ОР Бакалавр, денна форма навчання).

Презентація грантових можливостей в рамках проєкту House of Europe

9 квітня 2021 року у дистанційному форматі на zoom-платформі керівник навчально-наукового центру проектних технологій СумДПУ імені А.С.Макаренка, доцент Омельяненко Віталій Анатолійович презентував грантові можливості міжнародного проєкту House of Europe (https://houseofeurope.org.ua/grant/individual-project-grants) перед представниками науково-педагогічного складу університету.