Previous Next

Проміжні результати виконання медійних мініпроєктів

Команда кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка (М.Ячменик, О.Семеног, В.Герман, Н.Громова, Н.Кириленко, Н.Пономаренко, В.Захарова, В.Владимирова) упродовж року виконує мініпроєкти міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй інфо-медійна грамотність» (за підтримки міжнародної ради наукових досліджень та обмінів IREX, посольств США та Великобританії, Академії Української преси, МОН України).

Previous Next

Участь у міжнародній програмі академічних студій

Протягом 2020 р. доцент кафедри бізнес-економіки та адміністрування Віталій Омельяненко бере участь у програмі академічних студій, що реалізується Archimedes Foundation (Естонія).

Юрій ЛЯННОЙ: «Наших випускників високо цінують на ринку освітніх послуг»

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка справедливо вважають одним із провідних педагогічних вишів у регіоні та Україні.

Previous Next

Методичний семінар «Європейські стандарти акредитації освітніх програм»

10 березня 2020 року на кафедрі практики англійської мови факультету іноземної та слов’янської філології проведено методичний семінар на тему «Європейські стандарти акредитації освітніх програм».

Студенти ННІ КіМ стали переможцями міжнародного конкурсу

15 лютого 2020  року у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся Міжнародний конкурс «Сузір’я – Gold Europe».

Студентка ННІ КіМ виборола Гран-прі на міжнародному конкурсі

31 січня 2020 року відбувся півфінал Міжнародного фестивалю-конкурсу «Golden Time», який організовано компанією «Golden Project LTD» (Великобританія).

Previous Next

«Інновації у підвищенні кваліфікації»

Семінар – практикум «Інновації у підвищенні кваліфікації» відбувся 11 березня 2020 року в СумДПУ імені А. С. Макаренка.

Міжуніверситетські Шевченківські читання

На факультеті іноземної та слов’янської філології відбулися щорічні міжуніверситетські шевченківські читання, в яких узяли участь студенти університетів, коледжів, учні шкіл міста. Високо поетичне слово, пісні на слова Тараса Шевченка, відеопрезентації створили незабутню творчу атмосферу заходу.

Усі  читці представили свою версію бачення поезії Тараса Шевченка та виконання, що, без сумніву, було цікавим і неповторним!

Приємно відзначити, що кількість учасників щороку збільшується, а це свідчить насамперед про те, що слово геніального Тараса Шевченка – вічне, і кожне покоління бачить у ньому важливі для себе морально-етичні пріоритети,  підґрунтя  віри в непереможність нації чи просто потребу спілкування з високо поетичним словом генія.  А, як відомо, геній завжди прямує до найповнішого розкриття своєї особистості, до створення власного космосу.

Виносимо подяку учасникам міжуніверситетських читань  і сподіваємося, що вони стануть і надалі доброю традицією та свідченням того, що Шевченків поетичний універсум вияскравлюватиметься все новими гранями прочитання!

Переможці конкурсу:

1 місце – Літвінова Ліза (студентка СумДПУ імені А.С. Макаренка),
              Демиденко Софія (учениця Сумської гімназії № 1),
              Шаповал Віталій і Радченко Анна (студенти СНАУ)

2 місце – Головкіна Діана (студентка СНАУ),
              Мозгова Аліна (студентка СумДПУ імені А.С. Макаренка),
              Дорошенко Владислав (студент СНАУ),
              Бурдюг Ксенія  (учениця КУ Сумська ЗОШ  № 15 імені Д. Турбіна)

3 місце – Шугурова Валерія (студентка СумДПУ імені А.С. Макаренка)
              Гончаренко Любов (студентка СумДПУ імені А.С. Макаренка),
              Іванько Альона (студентка СумДПУ імені А.С. Макаренка),

Модератори заходу – доценти Надія Кириленко та Валентина Владимирова.

Previous Next

Інтерактивна лекція американського фахівця з викладання англійської мови як іноземної, стипендіата Державного департаменту США

11 березня 2020 року на факультеті іноземної та слов’янської філології за підтримки Ресурсного центру професійного розвитку вчителів англійської мови Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (координатор – Голубкова Н.Л., заступник декана факультету іноземної та слов’янської філології) було організовано та проведено інтерактивну лекцію, яка була присвячена питанням сучасної системи освіти Сполучених Штатів Америки.

Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-07
Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-08