Академічна культура дослідника в освітньому просторі: європейський та національний досвід

Навчання, викладання під час війни закуталізовує надто багато питань, які потребують відповідей. Школа, коледж, університет стають осередками психологічної підтримки, національно-патріотичного виховання, академічної культури учасників освітнього процесу.

Психологічна служба вітає з Міжнародним Днем сім’ї

Психологічна служба Сум ДПУ імені А. С. Макаренка щиро вітає Всіх - Всіх з Міжнародним Днем сім’ї та хоче нагадати, що Міжнародний День сім’ї -прекрасний привід сказати кілька теплих слів своїм рідним та близьким.

Психологічна служба в Онлайн-режимі

Зустрівши незнайому людину, ми часто презентуємо себе в найкращому для нас світлі. А свою «тіньову сторону» ховаємо – відкриваємо її лише з часом, або ж не відкриваємо взагалі.

Зміст і реалізація інтегрованого курсу "Пізнаємо природу"

17 травня 2022 року о 18:00 у Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка відбудеться гостьова лекція від Інституту педагогіки НАПН України: "Зміст і реалізація інтегрованого курсу "Пізнаємо природу".

Лекція в рамках проєкту «Запрошені професори в ЖДУ імені Івана Франка» від ПГФ

12 травня 2022 року в рамках проєкту «Запрошені професори в ЖДУ імені Івана Франка» кандидатом педагогічних наук, доцентом, деканом природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Людмилою Міронець прочитана лекція на тему: «Методика використання сучасних інформаційних застосунків у процесі навчання дисциплін природничого циклу».

«Якщо у вас флешбеки» з Психологічною службою

12 травня відбулося заняття від фахівців Психологічної служби для емоційної та психологічної підтримки студентів, співробітників та викладачів на тему: «Якщо у вас флешбеки».

Зустріч випускників ОР Бакалавр ННІ культури і мистецтв з директором

11 травня 2022 року в Навчально-науковому інституті культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка відбулася онлайн-зустріч зі студентами випускними ОР Бакалавр денної та заочної форм навчання.

Суми-Вроцлав: гостьова лекція професора Оксани Боряк

10 травня 2022 року доктором педагогічних наук, професором Оксаною Боряк була проведена гостьова лекція для студентів першого курсу денної форми навчання Вроцлавського університету спеціальності Супроводу раннього розвитку дитини, кафедри психології розвитку та патопсихології маленької дитини (Республіка Польща).

Психологічна служба в Онлайн-режимі

Зараз, як ніколи, ми маємо допомогти і підтримати, як себе так і інших. Щоб мати сили це зробити – ми повинні бути в ресурсному стані.