Відбулося знайомство з 1 курсом ННІФК

Спеціалісти Психологічної служби проводили заходи на ННІФК, де знайомились зі студентами, старостами та кураторами академічних груп.

Зустріч із роботодавцем на ФІСФ СумДПУ імені А.С. Макаренка

На факультеті іноземної та слов'янської філології, за сприяння Центру забезпечення якості вищої освіти, відбулася зустріч здобувачів зі стейкхолдером-роботодавцем Yuliia Andriyash- керівницею лінгвістичної студії, викладачем англійської мови Linguo Studio (випускницею СумДПУ за ОПП Українська мова і література. Англійська мова).

Previous Next

24 вересня 2020 року на базі ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ ім. А. С. Макаренка відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Історико-філософські дослідження молодих учених».

Previous Next

Учасники лабораторії літературного краєзнавства в краєзнавчому музеї

Студенти-філологи в контексті наукової діяльності лабораторії літературного краєзнавства під керівництвом керівника лабораторії, викладача курсу «Літературне краєзнавство» Кириленко Надії Іванівни відвідали Сумський обласний краєзнавчий музей, де мали змогу ознайомитися з кращими набутками з культури, історії, народної творчості рідного краю.

Курси підвищення кваліфікації вчителів та викладачів географії

Завершили свою роботу дистанційні курси підвищення кваліфікації вчителів і викладачів географії при кафедрі загальної та регіональної географії СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Ми – медіаграмотні. Новий навчальний рік разом

15 вересня 2020 року відбулася онлайн-зустріч «Ми – медіаграмотні. Новий навчальний рік разом» в рамках міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».

Previous Next

Триває виробнича педагогічна практика з історії студентів-магістрантів

Триває виробнича педагогічна практика з історії студентів-магістрантів ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ ім. А. С. Макаренка. Базами практики є коледжі і училища міста Суми.

Підсумки конкурсу наукових та навчально-методичних робіт

Вітаємо переможців та призерів конкурсу наукових та навчально-методичних робіт за підсумками науково-дослідної і науково-методичної роботи викладачів університету в 2019 році !!!

Previous Next

Фахівець з військової історії американець-волонтер Кен Рекерс завітав до студентів-міжнародників

21 вересня 2020 р. відбулася перша лекція у студентів спеціальності «Міжнародні відносини» ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка, яку провів фахівець з військової історії американець-волонтер Кен Рекерс.

Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-07
Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-08