Previous Next

Участь у семінарі-практикумі «Сьогодення та перспективи Великописарівської станції юних натуралістів»

24 липня 2021 року старший викладач кафедри загальної та регіональної географії канд. геогр. наук Данильченко О.С разом із Панченко С.М. (доктор біол. наук, начальник наукового відділу Гетьманського національного природного парку) та Куцоконь Ю.К. (канд. біол. наук, старший науковий співробітник відділу моніторингу та охорони тваринного світу Інституту зоології імені І. І. Шмальгаузена НАН України) взяла участь у літньому семінарі-практикумі «Сьогодення та перспективи Великописарівської станції юних натуралістів».

Previous Next

Комплексна наукова експедиція. Викладач постійно у науковому пошуку

Старший викладач кафедри загальної та регіональної географії канд. геогр. наук Данильченко О.С.  з 19 по 23 липня взяла участь у комплексній науковій експедиції-сплаві з метою дослідження річки Ворскли.

Кінний спорт

У м. Жашків відбувся чемпіонат України з кінного спорту серед юніорів.

Previous Next

Результати роботи відділу працевлаштування, професійно-технічної освіти та додаткових платних послуг

За підсумками роботи відділу працевлаштування, професійно-технічної освіти та додаткових платних послуг протягом 2020-2021 навчального року  були проведені курси різного напрямку.

Урочистості з нагоди 330-річчя з дня народження Петра Калнишевського

12 липня в Козацькому сквері імені Петра Калнишевського, на території СумДПУ імені А.С. Макаренка, відбулися урочистості з нагоди 330-річчя з дня народження Петра Калнишевського - останнього кошового отамана Запорозької Січі.

Previous Next

Студентка природничо-географічного факультету серед лауреатів міського конкурсу «Молодіжна еліта»

Міський конкурс «Молодіжна еліта» щорічно проводиться на території Сумської міської територіальної громади.

Вітання з нагоди ювілею

Кафедра російської мови, зарубіжної літератури та методики їх викладання щиро вітає свою колежанку, чарівну й мудру пані, натхненну й вимогливу викладачку, науковицю, залюблену «у книг нових і давніх стоси», Нелю МЕДВІДЬ зі спекотним ювілеєм!

Previous Next

Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді

У м. Луцьк 28-29 червня 2021 року відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді.