Засідання наукового гуртка магістрантів-філологів

Забезпечення якості академічної культури, якість роботи з науковим текстом, культура наукового наставництва – такі питання обговорювали на засіданні наукового гуртка магістрантів-філологів СумДПУ імені А.С.Макаренка.

Громадська та волонтерська діяльність кафедри: підсумки року

У СумДПУ імені А.С. Макаренка при кафедрі спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології (далі – кафедри СІО) діє волонтерський рух «Крок назустріч», що залучає студентів університету та активних сумчан до волонтерської діяльності.

Previous Next

Проведення Комплексного кваліфікаційного екзамену з теорії і технологій соціальної роботи в новому форматі

26-27 травня 2020 року викладачами кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності у дистанційному режимі було організовано і проведено Комплексний кваліфікаційний екзамен з теорії і технологій соціальної роботи для здобувачів вищої освіти за ОР Бакалавр спеціальності 231 Соціальна робота заочної форми навчання.

Інформація про роботу вченої ради від 25 травня 2020 року

25 травня 2020 року відбулося засідання вченої ради Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка в режимі онлайн-конференції під головуванням ректора, доктора педагогічних наук, професора Юрія Лянного.

На засіданні були розглянуті питання, вкрай важливі для освітнього та наукового процесу Університету.

Традиційно наприкінці травня, проректор з науково-педагогічної роботи, професор Віталій Шейко підбив підсумки наукових здобутків університету за 2019–2020 навчальний рік та відзначив успіхи наших колег, студентів та їх наукових керівників у науково-дослідній діяльності. З метою відзначення кращих науковців та студентів університету, вчена рада схвалила кандидатури щодо їх нагородження.

Голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених, доцент, стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих учених Віталій Омельяненко у своєму виступі відзначив знакові події у житті членів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених за підсумками 2019–2020 навчального року.

Директор навчально-наукового інституту педагогіки і психології професор Світлана Кондратюк звітувала про діяльність очолюваного нею структурного підрозділу, зокрема доповіла про  стан забезпечення якості підготовки фахівців та розвитку наукових досліджень за результатами попереднього та поточного років: формування якісного складу науково-педагогічних кадрів.

Заслухавши та обговоривши інформацію відповідального секретаря приймальної комісії Ірини Іонової  щодо змін до Правил прийому для здобуття вищої освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка у 2020 році, вчена рада схвалила запропоновані зміни.

Далі на розгляд членів вченої ради, першим проректором, професором Любов Пшеничною були представлені проекти Положень, які  після жвавого обговорення були затверджені.

Члени вченої ради схвалили пропозицію проректора з науково-педагогічної роботи, професора Віталія Шейка, надавши рекомендацію до друку та Гриф університету навчальним посібникам та періодичним виданням, розглянули кілька питань у «Різному» і на цьому порядок денний засідання було вичерпано.

Ректор університету Юрій Лянной висловив подяку усім членам вченої ради за плідну співпрацю в онлайн-форматі та на цьому завершив засідання.

Наступне планове засідання вченої ради університету відбудеться наприкінці червня.

Previous Next

Фотоконкурс «Вишиванка ННІПП 2020»

Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою є одним із яскравих символів української культури.

Previous Next

Підсумкова конференція з педагогічної практики

21-го травневого дня ми, студенти факультету іноземної та слов’янської філології, звітували про першу педагогічну практику в школах.

ННІ культури і мистецтв вітає своїх науковців із присвоєнням ступеня доктора філософії!

Навчально-науковий інститут культури і мистецтв із гордістю вітає аспірантку ННІ культури і мистецтв Чжан Їн та наукового керівника – доктора педагогічних наук, професора, директора навчально-наукового інституту культури і мистецтв Устименко-Косоріч О.А. із присвоєнням ступеня доктора філософії (освіта/педагогіка)!

Previous Next

Відкрите заняття з методики навчання української мови

«Якщо ми будемо навчати наших дітей сьогодні так, як це робили вчора,
то ми ризикуємо відібрати у них завтра»
Джон Дьюї

Previous Next

«Для мене синтаксис – це цілісна вишивана картина…»

«Для мене синтаксис – це цілісна вишивана картина. Міцність ниток, їхня якість – це запорука тривалого життя витвору мистецтва (мови)», – так розпочала відкрите лекційне онлайн-заняття із сучасної української літературної мови у всесвітній день вишиванки 21 травня 2020 року канд. філ. н., доц. кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка В.В. Герман.

Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-07
Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-08