Previous Next

Студенти НН ІПП взяли участь у Ході за свободу (Walk for Freedom) з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня 2019 року викладачі та студенти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології (кафедра соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності) приєдналися до європейської спільноти у боротьбі з торгівлею людьми, долучившись до Всесвітньої щорічної акції «Хода за свободу / Walk for Freedom».

Previous Next

СумДПУ долучився до акції проти торгівлі людьми

З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначався 18 жовтня, викладачі та студенти кафедри права та МВП ННІ історії та філософії долучилися до загальноміської акції, що проводилася в рамках проєкту «Адвокати проти торгівлі людьми», який впроваджує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.

Previous Next

17 жовтня 2019 року доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри медико-біологічних основ фізичної культури І.О. Калиниченко та викладач кафедри медико-біологічних основ фізичної культури А.С. Колесник прийняли участь у науково-практичній конференції «Актуальні питання громадського здоров'я та екологічної безпеки України» (XV Марзєєвські читання) на базі ДУ «Інститут Громадського здоров'я імені О.М. Марзєєва НАМН України».

Previous Next

Шкільний семінар-практикум «Охорона дитинства, безпека життя та здоров'я учнів, санітарно профілактичні заходи в умовах сучасної школи»

17 жовтня 2019 року на базі КУ Загальноосвітньої школи №15 імені Д. Турбіна відбувся шкільний семінар-практикум «Охорона дитинства, безпека життя та здоров'я учнів, санітарно профілактичні заходи в умовах сучасної школи».

Previous Next

Участь фахівців у XIII Міжнародній науково-практичній конференції «Проблемы физической культуры населения, проживающего в условиях неблагоприятных факторов окружающей среды»

10-12 жовтня 2019 року доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри медико-біологічних основ фізичної культури І.О. Калиниченко та кандидат біологічних наук, доцент кафедри медико-біологічних основ фізичної культури Г.О. Латіна прийняли участь у XIII Міжнародній науково-практичній конференції «Проблемы физической культуры населения, проживающего в условиях неблагоприятных факторов окружающей среды», що відбулася в ЗО «Гомельський державний університет імені Франциска Скорини» (м. Гомель, Республіка Білорусія).

Previous Next

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Арт-педагогічні технології у здоров’язбережувальній діяльності сучасних закладів освіти»

1 жовтня 2019 року на базі кафедри медико-біологічних основ фізичної культури НН ІФК СумДПУ імені А. С. Макаренка відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Арт-педагогічні технології у здоров’язбережувальній діяльності сучасних закладів освіти».

Previous Next

Круглий стіл «Роль педагогічної практики у професійному становленні майбутнього вчителя історії»

17 жовтня 2019 року кафедрою всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін ННІ історії та філософії СумДПУ імені А.С. Макаренка було організовано та проведено круглий стіл «Роль педагогічної практики у професійному становленні майбутнього вчителя історії».

Вітання з нагоди ювілею

Вельмишановний Юрію Володимировичу!

Сердечно вітаємо Вас з нагоди ювілею

Чесність і відданість педагогічній справі, інтелігентність, людяність і сила волі, прагнення довести кожну розпочату справу до логічного кінця – усе це про Вас, дорогий Юрію Володимировичу. Ми вдячні Вам за цікаві заняття і неординарні думки, за тепле слово і підтримку кафедральних ідей, за чоловічу витримку в жіночому колективі. Хай Господь береже Вас і Вашу родину.

Previous Next

Як викладачі і студенти НН ІПП відзначили День захисника України козацькими розвагами

Щороку в Україні 14 жовтня відзначають День захисника, встановлений 2014 року державним святом для «вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві». Означену дату обрали не випадково – цього дня відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та річницю створення УПА. Саме Богородиця вважалася покровителькою українських козаків та інших українських збройних формувань.

Моб. (Vodafone): +38 099-708-14-12
Моб. (Vodafone): +38 099-708-14-16